⏰ SİPARİŞLERİN %95'İ 1 İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR. 📦 1000₺ ÜZERİ ÜCRETSİZ YURTİÇİ KARGO.

Ticimax Web Sitesi

📦 Türkiye geneline tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.Kargo ücreti Havale/EFT Ödeme Seçeneğinde sabit 30,00₺ ,Kapıda Ödeme Seçeneğinde Kargo Ücretine Ek +20,00₺ eklenmektedir. Kıbrıs ve diğer ülkelere kargo ücreti karşılanmamaktadır.                                                                                                                                                      

 

📦 Siparişim Ne Zaman ve Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Satın aldığınız ürünün stok durumuna göre aynı gün kargo yapılmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 1-3 iş günüdür.

 

📦 Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Hesabım menüsünün sağında yer alan SİPARİŞLERİM bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 
Siparişiniz Ürün Bekliyor: siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve ürün beklendiğini belirtir.

Siparişiniz Hazırlanıyor: siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

Ürününüz Sevk Edildi: paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranız ile paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Siparişiniz İptal Edildi: iadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza veya havale/EFT olarak yapılmaktadır.

 

📦 Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?

Adreste bulunamadığınızda "Teslim Edilemedi" notu bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz vendettacanta.com deposuna iade edilir.

 

📦 Tüm Siparişler, Yasaların Gerektirdiği Üzere İrsaliye Ve Fatura İle Kargolanır.

 

📦 Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. Bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

📦 Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

[email protected] e-posta adresine sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 212 438 35 34 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

 

📦 Teslimatla İlgili Önemli Bilgiler

Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır. 


Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanların ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satıla bilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi, koli bandı yapıştırılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) Hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle gönderilmesi gerekir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR